ביכורים- עלון מידע תורני מדעי מבית מכון התורה והארץ
ביכורים- עלון מידע תורני מדעי מבית מכון התורה והארץ

חדשות ועדכונים

תמונה לאיטם

כנס ט"ו בשבט תשפ"א

כמידי שנה, מכון התורה והארץ שמח להזמין אתכם לכנס ט"ו בשבט, שיתקיים השנה באופן וירטואלי, וישודר בזום, בערוץ היוטיוב, בדף הפייסבוק ובאתר של מכון התורה והארץ. הכנס יתקיים ביום חמישי ט"ו בשבט, 28/01 ובסיומו ישודר השלב הפומבי של מסלול המשפחות בחידון הארץ הטובה.
טוב הארץ

ט"וב הארץ- האירוע המרכזי לט"ו בשבט

ערב שידורים מיוחד ביום רביעי י"ד שבט- לנשים ולכלל הציבור, בהשתתפות הרבנית ימימה מזרחי, הרב יעקב אריאל, יונתן רזאל ועוד. האירוע ישודר בערוץ 7 ובערוצי הפייסבוק של ט"וב הארץ, מכון התורה והארץ, תרבות יהודית וגרעין חינוכי נתניה. בנוסף ישודר גם חידון הארץ ומצוותיה ה6.

Screenshot 11

סדר ט"ו בשבט דיגיטלי

מכון התורה והארץ הכין עבורכם פעילות מקוונת דיגיטלית מעוצבת במיוחד לט"ו בשבט, הפעילות כוללת הסברים ומידע מעניין על ט"ו בשבט- לשימוש משפחתי בתוספת מדריך פעילויות, הגדרת מושגים, סרטונים, חידות, משימות, ברכות על הפירות השונים, מנהגים ועוד. 

Screenshot 5 (1)

ט‭"‬ו‭ ‬בשבט‭ ‬חוויתי‭ ‬עם‭ ‬מכון‭ ‬התורה‭ ‬והארץ

הרצאות מרתקות בדגש מעשי- זה הזמן לחזק את הקשר לאדמת ארץ ישראל הטובה. מגוון הרצאות פרונטליות או מקוונות שמבארות את הנושאים, מחברות את הקהילה למצוות התלויות בארץ, מספקות מענה על שאלות וכוללות הסברים בהירים ודוגמאות מהשטח.

מכון TV

השקיה בבית השלחין

אורך הסרט: 3:41 ד'

מהו שדה שלחין, מהי שיטת ההשקיה בשדה זה ומאין השם לקוח? מוזמנים לצפות וללמוד אודות ההשקיה בבית השלחין

מכון התורה והארץ לשירותך

Food 3324097 640 (1)

סדר ט"ו בשבט ומדריך הלכתי

ראש השנה לאילנות מגיע בקרוב, זה הזמן לרענן את הידע עם מנהגי היום, הלכות וברכות. במיוחד לכבוד שולחן סדר ט"ו בשבט, מצורפת חוברת חגיגית הכוללת מדרשים, הלכות וסיפורים, בגרסת הדפסה - חינם. ט"ו בשבט שמח!

Coffee 3080832 640

עמוד הפייסבוק של מכון התורה והארץ

מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של מכון התורה והארץ- כך תוכלו להישאר מעודכנים בפעילויות ושירותי המכון וכן בהרצאות ותכנים רבים ושונים שעולים לעמוד.

לעדכונים נוספים הצטרפו אלינו לעמוד הפייסבוק