עצמות בעלי חיים בג'לטין הנמצא במילקי

שאלה

כבוד הרב,
לאחרונה התפרסם שג'לטין הנמצא במילקי מורכב מעצמות בעלי
חיים, למרות זאת יש כשרות על המוצר. כיצד?

תשובה

רוב הפוסקים מתירים את הג'לטין באכילה וע"כ בהחלט ניתן לכתוב
שהוא כשר.

 

הרב יעקב אריאל |